ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕНЬ


Пошкодження під час доставки

Якщо ваш планер було пошкоджено під час доставки, будь ласка, напишіть нам на адресу redbubble@yahoo.com та надішліть фотографії. Ми зв'яжемося з вами одразу та повідомимо інформацію про те, що робити далі. Ваше повідомлення має бути надіслане протягом 48 годин з моменту отримання замовлення. Скарги, подані пізніше, не розглядатимуться.

У випадку невдоволення замовленими товарами

Можливо, замовлений вами планер не відповідає вашим очікуванням. Достатньо зателефонувати (+380 935 342 822) і повідомити нас про бажання повернути гроші. Кошти будуть повернені одразу після отримання планера компанією. Клієнт оплачує всі кошти, витрачені на пересилку.

*Зверніть увагу, планер повинен бути в стані нового, в іншому випадку він не підлягає поверненю. Термін дії пропозиції складає 9 днів після отримення.Повернення через відсутність результатів

Ви також маєте можливість отримати компенсацію за відсутність результатів. Щоб зробити це, вам достатньо зателефонувати (+380 935 342 822) та повідомити нас про відмову. Надіслати нам планер (не важливо, в якому стані) та повідомити реквізити для перерахунку коштів. Важливо розуміти, результат не є миттєвим, тому повернення можливе не раніше, ніж через 60 днів після отримання планера.


Made on
Tilda